Tarptautiniai pervežimai Europoje

„Baltic Line“ vykdo tarptautinius krovinių pervežimus po visą vakarų Europą. Naudojame modernias transporto priemones ir naujausius IT sprendimus, kad jūsų kroviniai būtų saugūs, o jūs visuomet matytumėte, kur jie yra.

Mūsų vairuotojai atsakingai žiūri į kokybiško krovinių pervežimo pareigą. Jie yra baigę ekologinio vairavimo akademiją ir krovinius gabena ne tik greitai, bet ir tausodami aplinką.

Daug dėmesio skiriame jūsų krovinių saugumui ir patikimam laiko planavimui. Visi vairuotojai automobiliuose turi planšetinius kompiuterius, skirtus momentiškai išsiųsti CMR. Standartinėse priekabose naudojame užraktus XL CODE + su Multi Lock sistema ir nuolat veikiančią GPS sistemą, leidžiančią matyti realius maršrutų duomenis ir efektyviai planuoti kelionę.

Aukščiausiausios kvalifikacijos, patyrę transporto vadovai kroviniams suplanuoja efektyviausius maršrutus. Mūsų darbo kokybė įvertinta Europos transporto biržos „Trust Carrier“ sertifikatu, taip pat esame įdiegę ISO 9001 (kokybės vadybos sistemos) ir ISO 14001 (aplinkos vadybos sistemos) standartus. Mūsų gabenami kroviniai apdrausti patikimose draudimo kompanijose pagal tarptautinių konvencijų reikalavimus.

23571-3-svg-a612cee3a2c495d35b42b9b38af92de6.png
  • Standartinės tentinės priekabos su XL CODE + su Multi Lock sistema;
  • 24/7 GPS sistema;
  • Efektyvūs, optimalūs maršrutai;
  • Visas automobilių parkas atitinka EURO 6 emisijų standartą;
  • Momentinis CMR išsiuntimas.
Pasikalbėkime