Apie mus

BALTIC LINE yra Lietuvoje ir visoje Europoje dirbanti transporto ir ekspedijavimo kompanija. Mūsų prioritetas - pristatyti jūsų krovinius saugiai ir laiku.

Lanksčiai ir efektyviai dirbdami užsitarnavome klientų pasitikėjimą Lietuvoje, Baltijos šalyse ir Vakarų Europoje. Esame patikimas vežėjas, turintis ilgametę patirtį, o profesionalus požiūris į darbą ir inovatyvūs sprendimai leidžia mums toliau sėkmingai plėtoti veiklą.

Profesionali ir kvalifikuota komanda užtikrina, kad Jūsų krovinys bus pristatytas saugiai ir laiku. Nuolat tobulėjame tam, kad jūsų krovinių pervežimas būtų kuo sklandesnis.

Kodėl mes?

  "Baltic Line" yra patikimas vežėjas su ilgamete patirtimi tarptautinių ir vietinių pervežimų rinkoje. Dirbdami ir su stambiais, pasaulyje gerai žinomais klientais, ir su smulkiais kroviniais per daugelį metų sukaupėme vertingos patirties, kuri padeda operatyviai ir kompetetingai spręsti įvairiausias situacijas.

  Vertiname partnerystę bei bendradarbiavimą su klientais ir kartu siekiame didžiausio greičio ir efektyvumo. Mūsų darbas pagrįstas griežta kokybės kontrole, todėl galime garantuoti geriausius rezultatus.

  Daug dėmesio skiriame ir tarptautinių, ir vietinių pervežimų kokybei. Turime atskirą skyrių, kuris rūpinasi krovinių pervežimu tik Baltijos šalių kryptimis, todėl sudarome galimybę operatyviai pervežti krovinius šiame regione. 

  BALTIC LINE SERTIFIKATAI

  • Nuo 2011 m. Europos transporto biržos „Trust Carrier“ sertifikatas;
  • Nuo 2012 m. ISO 9001 (kokybės vadybos sistemos) standartas;
  • Nuo 2012 m. ISO 14001 (aplinkos vadybos sistemos) standartas;
  • Nuo 2017 m. "Stipriausi Lietuvoje" Top įmonės sertifikatas.
  20220719_200450_1173-5f9f4f75480b044ebda579b0afedc68d.jpg

  BALTIC LINE VIZIJA

  Teikiame visą spektrą aukštos kokybės transporto paslaugų: vežimas sunkiasvoriu sausumos transportu, mažų gabaritų krovinių gabenimas, kurjerių tarnyba, ekspedicija. Mes naudojame ir savąjį, ir samdomą transportą, aprūpintą naujausiomis IT technologijomis, atitinkantį aukščiausius saugos, ekologiškumo parametrus. Teikiame paslaugas visoje Europos Sąjungoje, bendradarbiaujame su pasaulinio masto partneriais. Kuriame ir įgyvendiname naujas kryptis, atidžiai stebėdami paslaugos kokybę, ypatingą dėmesį skiriame vairuotojų mokymui.

  BALTIC LINE MISIJA

  Padaryti taip, kad mūsų klientų verslas būtų efektyvesnis, o aplinka – švaresnė.

  img_7550-2_4569-c88e4b9f2bd25d2887ba7abf167da61c.jpg