Distribucija: pervežimai po Lietuvą

Esate verslas, kuriam reikia pristatyti prekes galutiniam vartotojui visoje Lietuvoje? Mes žinome, kaip patogiai ir greitai pasiekti jūsų klientą. Dirbdami su žinomais tarptautiniais ženklais sukaupėme daug patirties, kaip efektyviai pervežti baldus, buitinę techniką bei kitą stambiagabaritę produkciją. 

Pervežame standartines siuntas, prekes ant palečių, Express siuntas bei įvairias nestandartines siuntas. Distribucijos paslaugas teikiame ir verslui, ir privatiems klientams.

Turime sukūrę specialų sprendimą el. komercijai, kuris leidžia skaitmenizuoti visą procesą nuo užsakymo gavimo iki pristatymo pirkėjui. Elektroninėms parduotuvėms skirtoje siuntų savitarnos sistemoje galite gyvai stebėti prekės kelią ir sekti siuntą pagal siuntos kodą. Šis sprendimas apima ne tik prekių pristatymą, bet ir dokumentų tvarkymą, kaip važtaraščių pateikimą VMI, prekių sandėliavimą ir paėmimą iš siuntėjo. 

IMG_7592-bc5d202a656a89d4fa5331204a003491.jpg
  • Paslaugos verslui: Pristatymas į įmones + Skaitmenizacija + Sandėliavimas
  • Paslaugos el. komercijai: Siuntų savitarna + Jokio popieriaus + Sandėliavimas
  • Paslaugos privatiems: Pristatymas per 1 d.d + Individualus pristatymo laikas + Užnešimo paslauga +  Pristatymai 7 d. per savaitę + Sandėliavimas
Pasikalbėkime