Pervežimai iš/į Rusija ir NVS šalys

4

Norint pervežti reikalingą krovinį iš taško A į tašką B, jūs iššvaistysite begales laiko, ieškodami optimaliausio maršruto, atvežimo greičio, patrauklaus kainos ir kokybės santykio, kvalifikuoto vežėjo, o ką jau bekalbėti apie visų dokumentų, susijusių su krovinio pervežimu, tvarkymą. Šį laiką  tikslingiau būtų išnaudoti savo verslo plėtimui ir sėkmingam vystymui, o pervežimo rūpesčius palikti mums.

UAB „Baltic Line“ individualiai jums sukurs ir įgyvendins paslaugų paketą, kuris užtikrins, kad jūsų krovinys būtų laiku ir saugiai pristatytas į galutinį maršruto tašką. Pervežimais į Rusiją ir NVS šalis užsiimam nuo pat įmonės įkūrimo pradžios, todėl išmanome krovinio gabenimo subtilybes šiame regione. Mūsų profesionalūs darbuotojai pasirūpins visais krovinio pergabenimui reikalingais dokumentais, suras tinkamą transporto priemonę ir visos kelionės metus atidžiai seks krovinio gabenimo procesą. Griežta darbo kontrolė ir aukšti reikalavimai sau – yra mūsų sėkmingo darbo formulė, kuri garantuoja optimaliausius veiklos rezultatus.

Tikime, kad esame mūsų klientų verslo dalis, todėl, nenorėdami jų nuvilti, kiekvieną krovinio pervežimą suplanuojame ir apgalvojame iki smulkmenų, o, ištikus nenumatytoms situacijoms, operatyviai į jas reaguojame ir sprendžiame iškilusias bėdas. Per ilgus sėkmingo darbo metus UAB „Baltic Line“ įrodė, kad yra patikimas krovinių pervežimo ir logistikos paslaugų parneris, kuris teikia tik aukščiausios kokybės paslaugas už priimtiną kainą.