Muitinės paslaugos

1

Visi puikiai žino, kad, vykdant eksporto bei importo veiklą, įmonės susiduria su atitinkamų muitinės procedūrų atlikimo būtinybe. Tačiau, dėl patirties ar žinių stokos, visų būtinų muitinės operacijų teisingas įvykdymas gali tapti tikru galvos skausmu. UAB „Baltic Line“ siūlo šį rūpestį palikti tikriems savo darbo profesionalams. 

Muitinės tarpininko paslaugas teikiame nuo bendrovės įkūrimo pradžios. Per tą laiką įgyta patirtis leidžia mums užtikrinti greitą, kvalifikuotą ir tinkamą dokumentų, susijusių su muitinės procedūromis, paruošimą ir  įforminimą. Klientams padedame teisingai užpildyti visus bendruosius administracinius dokumentus, kad importo, eksporto bei tranzito procedūros neprailgtų ir vyktų sklandžiai.  Be to, pildome ir įforminame krovinio pervežimui reikalingus tarptautinius krovinių gabenimo dokumentus, tokius kaip CMR važtaraščiai, TIR Carnet ir elektronins TIR Carnet deklaracijos.

Atsižvelgdami į kiekvieno kliento pageidavimus bei poreikius, sukuriame individualias rekomendacijas dėl tikslinių muitinės procedūrų pasirinkimo. „Baltic Line“  gali atstovauti savo klientams muitinėje pagal Muitinės tarpininkavimo sutartį- mes pasirūpinsime, kad jūsų krovinys sklandžiai praeitu visas muitines procedūras ir laiku pasiektu užsakovą.

UAB „Baltic Line“  verta rinktis, nes:

  • Operatyviai paruošime krovinių atvykimo ir išvykimo muitinės dokumentus.
  • Mes atstovausime jums, deklaruojant prekes visoms muitinės procedūroms.
  • Konsultuosime įvairiais muitinės procedūrų pasirinkimo ir įforminimo klausimais.
  • Profesionali komanda,gerai išmananti visus įstatymus, sąlygas bei reikalavimus,  jums pasiūlys efektyviausią sprendimą.