Sandėliavimas

1

Mes žinome, koks svarbus yra saugus ir patikimas krovinio perkrovimas bei saugojimas. Vykdant krovinių transportavimą, sandėliavimas yra vienas iš efektyviausių faktorių, leidžiančių sumažinti pervežimo išlaidas nuo pirminio siuntėjo iki krovinio gavėjo, ypač tais atvejais, kai atstumas siekia ne viena tūkstantį kilometrų. „Baltic Line“ vadovaujasi vidaus procedūromis (ISO) bei yra standartizavusi savo vykdomą veiklą. Galime užtikrinti visapusišką jūsų krovinio saugumą. Be to, patikriname visų atgabentų krovinių būklę.Esant pažeidimams ar defektams, surašomi aktai, padaromos nuotraukos, bei informuojamas užsakovas. Visi mūsų sandėliai yra strategiškai patogiose vietose bei atitinka aukščiausius kokybės reikalavimus:

  • Modernu ir patikima. Mūsų sandėliuose įrengtos modernios stelažų sistemos, kurios yra pritaikytos saugoti įvairaus dydžio, svorio bei kubatūros krovinius. Naudojamės tik patikimų ir pasaulyje pripažintų gamintojų sandėlių technika, o visi sandėliavimo procesai  automatizuoti. „Baltic line“ įmonėje yra įdiegta sandėlių valdymo programa, kuri užtikrina, kad kiekviena sandėlio operacija būtų įvykdyta sklandžiai, o krovinys nenukentėtų;
  • Saugu. Sandėliuose yra įrengta moderni gaisro gesinimo sistema, kuri užkerta kelią nelaimei bei apsaugo krovinius nuo pažeidimo ar sugadinimo. Visą sandėlių teritoriją saugo profesionali saugos tarnyba, todėl mūsų klientai gali būti visiškai ramūs dėl savo krovinio saugumo.

Darbas sandėliuose vyksta nenutrūkstamai, o profesionali ir patyrusi mūsų įmonės komanda visus sandėliavimo procesus optimaliai pritaikys jūsų poreikiams. Mes garantuojame aukščiausią kokybę ir prisiimame atsakomybę už savo darbo rezultatus.