Prekių pristatymas į namus

1

UAB „Baltic line“ teikiamos paslaugos atitinka aukščiausius kokybės standartus, mūsų komanda nuolatos progresuoja, gausina savo žinių bagažą ir tobulėja, todėl mes puikiai suprantame savo klientų poreikius bei lūkesčius, kuriuos nuolatos stengiamės įgyvendinti ir net pranokti. Glaudus bendradarbiavimas, bendro tikslo siekimas ir patirties dalinimasis su klientais mūsų įmonę sėkmingai veda lyderystė link. Kita vertus, mes puikiai suprantame, kad norint būti geriausiu – reikia būti universaliu, todėl UAB „Baltic Line“ ne tik vertina savo klientus bei partnerius, bet ir siūlo visapusišką komfortą, lanksčius ir ekonomiškus sprendimus pristatant krovinius nuo durų iki durų.

Mes siekiame, kad bendradarbiavimas su mūsų įmone jums būtų maksimaliai patogus, todėl jūsų krovinį galime pristatyti jums tiesiai į namus ar kitą reikalingą vietą. Tokiu būdu jūs išvengsite papildomų problemų, susijusių su krovinio pervežimo organizavimu bei pristatymu, kadangi mūsų patyrę, ilgametę patirtį turintys, vairuotojai jums jį greitai ir saugiai pristatys tiesiog jums į namus. Visi mūsų kroviniai yra apdrausti, todėl visą atsakomybę už saugų ir operatyvų krovinio atgabenimo procesą: nuo krovinio paėmimo iki atgabenimo, prisiimame mes.

Ilgametė patirtis su vienomis didžiausių ir sėkmingiausių Lietuvos bei užsienio bendrovių mums leido išgryninti savo darbo modelį ir principus, todėl patikėdami savo krovinį mums, ji atiduodate į geras rankas, kurios užtikrins, kad viskas įvyktų sklandžiai, laiku ir taip, kaip jums patogu.