Dalinių krovinių pervežimas

2

Daliniai kroviniai yra nedidelės apimties ir neužima visos gabenimo erdvės, todėl vienas automobilis būna skirtas keliems kroviniams pervežti. Tokie kroviniai yra komplektuojami tiesiogiai iš kelių skirtingų vietų ir, paprastai ,gavėjams pristatomi be papildomų perkrovimų. Visgi, dalinių krovinių gabenimas yra daugiau darbo reikalaujanti sritis.

Taigi, daliniai kroviniai yra gana dažna įmonių problema, kuriai spręsti reikalingas patikimas logistikos partneris, galintis visada priimti jūsų krovinius, laiku bei saugiai juos nugabenti į vietą bei vertinantis abipusį bendradarbiavimą.

Pilni ar daliniai kroviniai – mums nesvarbu, „Baltic Line“ nuosavo transportu perveš bet kokius jūsų krovinius vietiniais ir tarptautiniais maršrutais. Mūsų įmonės maršrutai nusidriekia per Baltijos šalis, Skandinaviją, Rusiją bei NVS šalis. Visi daliniai kroviniai yra laiku ir saugiai atgabenami iki pat jūsų užsakovo durų. Esame profesionalų komanda, kuri dirba tai, ką moka geriausiai – rūpintis, kad jų klientų kroviniai saugiai ir laiku pasiektų galutinį maršruto tašką.

„Baltic line“ gali būti jūsų partneris, jei ieškote:

  • Patikimo parnerio bet kokio dydžio kroviniams gabenti;
  • Patyrusių specialistų komandos, kuri sugebėtų gabenti ypatingų komplektavimo gebėjimo reikalaujančius krovinius;
  • Patrauklaus kainos ir kokybės santykio;
  • Novatoriškų sprendimų, užtikrinančių greitą ir patikimą krovinių gabenimą.