Tarptautiniai pervežimai Europoje

1

Tarptautinius pervežimus įmonė vykdo nuo 2006 m. Šiuo metu tokie pervežimai sudaro pagrindinę „Baltic Line“ bendrovės apyvartos dalį. Pagrindinės, mūsų teikiamų pervežimų kryptys yra Vakarų ir Vidurio Europa, Baltijos šalys, Skandinavija, Rusija bei NVS šalys. Gabename ir į kliento pageidaujamą vietą, pristatome smulkius, dalinius ir pilnos apimties krovinius.

Per ilgus metus įgyta patirtis bei sukauptos žinios mums leidžia išmanyti visas krovinių pervežimo subtilybes. Siekiame atitikti pačius aukščiausius reikalavimus ir teikti aukštos kvalifikacijos pagalbą logistikos sferoje, padėti mūsų klientams plėtoti jų verslą, efektyviai organizuojant ilgalaikes aukščiausios kokybės logistikos paslaugas. Užtikriname visišką perkraunamų bei sandėliuojamų prekių saugumą ir prekinės išvaizdos išsaugojimą krovinio pergabenimo metu. Savo darbe vadovaujamės tik sertifikuotomis kokybės vadybos ir aplinkos apsaugos vadybos sistemomis.

Nuolatos dalinamės savo patirtimi su klientais bei partneriais, todėl sėkmingai judame lyderystės link. Partneriškumu pagrįstas bendradarbiavimas mums leidžia tinkamai įvertinti bei maksimaliai suprasti individualaus kliento poreikius. Atsižvelgdami į jo specifiką, sukuriame paslaugų paketą, kuris patenkintų individualaus kliento poreikius bei lūkesčius.

Tikime, kad aukšta paslaugų kokybė ne visada turi brangiai kainuoti, todėl atsižvelgdami į jūsų poreikius pasiūlysime optimaliausią teikiamų paslaugų kainą. Abipusio bendradarbiavimo, griežtos kokybės kontrolės, nuolatinio tobulėjimo ir komandinio darbo dėka „Baltic Line“ gali prisidėti prie sėkmingo jūsų verslo augimo.