Mūsų vertybės

1

Partneriškumu grįstas bendravimas su klientu – UAB „Baltic Line“ komanda tiki, kad yra savo klientų verslo dalis, todėl siekia su partneriais bei klientais kurti  konstruktyvų ir draugišką bendradarbiavimą, kuris būtų pagrįstas abipuse nauda. Toks bendradarbiavimo modelis mums ir mūsų klientams leidžia pasiekti geriausius rezultatus.

Profesionalumas – tai ypatingas krovinių pervežimo rinkos išmanymas. Būti profesionaliu- ne tik mūsų komandos tikslas, bet ir gyvenimo bei mąstymo stilius. Esame atviri naujovėms, nuolatos pildome savo žinių bagažą ir tobuliname įgūdžius. Esame savo srities profesionalai, todėl visiškai atsiduodame darbui ir entuziastingai atliekame visas mums pavestas užduotis.

Griežta kokybės kontrolė – esame griežti ir reiklūs savo darbo kokybei ir jo rezultatui, nes tikime, kad tik disciplinuotai ir pastoviai siekdami savo tikslų, galime ne tik nenuvilti klientų lūkesčių, bet ir tapti lyderiais krovinių pervežimo rinkoje.

Komandinis darbas – vertiname kiekvieno savo komandos nario profesionalumą, tačiau esame įsitikinę, kad geriausių rezultatų galima pasiekti tik dirbant komandoje. Darbas grupėje išties naudingas, kai susidariusios situacijos sprendimas nėra aiškus ir iškilusiai problemai išspręsti ir išsikeltiems tikslams pasiekti reikalingos įvairiausios idėjos ir bendradarbiavimas. Tikime, kad tokios vertybės, kaip bendradarbiavimas, sugebėjimas įsiklausyti į kito komandos nario nuomonę, pasitikėjimas bei tarpusavio pagarba, yra subrendusios ir rimtiems iššūkiams pasiruošusios įmonės ženklas.

Nuolatinis tobulėjimas – būtina sąlyga norint tapti tikrais rinkos lyderiais. Nuolatinis tobulėjimas mūsų komandai leidžia taikyti efektyviausius darbo metodus, neatsilikti nuo naujovių ir savo klientams bei partneriams pasiūlyti inovatyvius sprendimus.

Saugumas – mūsų tikslas yra ne tik saugiai atgabenti kliento krovinius, bet ir saugoti aplinką nuo neigiamo poveikio, todėl 2012 m. „Baltic Line“ įdegė ISO:9001 (kokybės vadybos sistema) ir ISO:14001 (aplinkos apsaugos vadybos sistema) ir buvo sėkmingai sertifikuota pagal tarptautinius standartus.