Įmonės misija, vizija ir tikslai

1

Mūsų misija. Kodėl mes esame?

Teikti klientams optimaliausias transporto logistikos paslaugas tarptautinėse ir vietinėse rinkose.

Tai reiškia, kad mes: išklausome klientus, dalinamės su jais turimomis žiniomis ir stengiamės visapusiškai patenkinti jų poreikius bei lūkesčius, sukuriame savo klientams individualių pasiūlymų ir paslaugų paketą, kuris užtikrina maksimalų patikimumą.

Mūsų vizija. Kuo norime būti?

Būti patikimu partneriu siekiantiems aukščiausių rezultatų ir tapti vienu iš lyderių Lietuvos transporto ir logistikos paslaugų rinkoje.

Tai reiškia, kad mes dirbame, siekdami pelnyti klientų pasitikėjimą kaip jų partneris kiekvieną dieną, o šis pasitikėjimas mus veda lyderystės link.

Kad savo įmonės viziją paverstumėme realybe, išsikėlėm sau tokius tikslus:

  • Atitikti pačius aukščiausius reikalavimus ir teikti logistikos sferoje aukštos kvalifikacijos pagalbą, padėti mūsų Klientams plėtoti jų verslą efektyviai organizuojant ilgalaikes aukščiausios kokybės logistikos paslaugas
  • Sudaryti optimalias sąlygas efektyviai dirbti, užtikrinti profesinį tobulėjimą ir asmenybės augimą, saviraiškos galimybes. Įdiegta speciali kompiuterinė programa leidžia efektyviai valdyti ne tik mūsų kompanijos išteklius, bet ir maksimaliai kontroliuoti kiekvieno užsakymo atlikimą bei suteikti mūsų klientams visą informaciją.
  • Formuoti korektišką, pagarbų požiūrį į verslo aplinką, įstatymus, moralinius ir visuomeninius principus
  • Rūpintis aplinkos apsauga ir saugoti ją, naudojant šiuolaikišką, ekologiškai saugią techniką, pasirenkant optimalius maršrutus ir krovinių transportavimo bei apdorojimo būdus.